информационные услуги
аренда посуточно
экскурсии
Кам'янець-Подільський
 
 

Камінь кохання у Кам’янець-Подільському

30 травня 2010 року в Кам'янець-Подільському було урочисто відкрито Камінь кохання, який встановлено в рамках міжнародного проекту проекту ...

Завдання проекту - пропагувати віру в добро, справедливість і кохання. Ця подія пропагує любов: до своєї другої половинки, своєї сім'ї, свого міста, своєї країни. Вона об'єднує навколо себе гідних людей, яким не байдужі ті, хто живуть поруч. Хто з нас не мріє бути коханим?

«Камінь Кохання» - це камінь із Кани - невеликого містечка в Галілеї, де Ісус благословив наречених. Згідно древньої традиції, це місце вважається щасливим для закоханих.

Хто з нас ну хоча б раз в житті не говорив цих три завітних слова «Я тебе кохаю»? Мабуть не існує таких людей. Всі з нас хочуть дарувати кохання і хочуть бути коханими.

Для кожного існують свої місця, де вони зустрічаються з коханими, проводять час, освічуються, і в кожного це місце своє і якщо навіть це місце біля дороги десь в бур'янах, воно все одно най-най-найкраще у всьому всесвіті, адже тут зародилася ваша любов.

30 травня, рівно о першій годині дня в сквері «Водойма» біля нового пам'ятнику, який був огорнутий в білу тканину з яскраво-червоним бантом, зібралася велика кількість людей. Деякі навіть не знали, що тут відбувається, просто підходили і запитували, а у відповідь чули, що то «Камінь кохання» і заради цікавості залишалися.

Відкрити Камінь запросили мера міста Анатолія Макаровича Нестерука, голову К-П ГО ВМГО «Фундації регіональних ініціатив» Олену Іллясевич і людину, яка привезла цей камінь зі святої землі, з Кани Галілейської Алекса Штрая. Коли зняли тканину всі побачили величезний камінь на якому милувався ангел з каменем кохання. З промовою виступив мер міста, який побажав всім присутнім великого шаленого кохання, а потім запросив підійти до каменя першу пару наречених, які якраз гуляли у сквері. Алекс Штрай розповів історію самого каменю і те як він потрапив до Кам'янця.

І насправді те що «Камінь кохання» відкрито у Кам'янець-Подільському заслуга однієї людини, а саме голови К-П ГО ВМГО «Фундації регіональних ініціатив» Олени Іллясевич, яка набралася хоробрості і сказала, що вона хоче, щоб камінь був і в її місті. Власне вона знайшла безліч спонсорів, без яких відкриття не відбулося би.

articlefoto2